TR / ENG / GER

Türkçe   English    Deutsch


Kurumsal

Demirakça Uluslararası Nakliyat Limited Şirketi 1983 Ocak ayında nakliye sektöründeki ilk adımlarını atmaya başlamıştır. O yıldan bu yana da C-2 yetki belgesi ve sorumluluğunda kara nakliye sektöründe her geçen gün büyüyerek hizmet vermektedir.

Şİrketimiz, ihracat & ithalat taşımalarında güvenli, sağlam ve hızlı servis  ilkesiyle başladığı yolculuğuna, önce müşteri memnuniyeti düşünerek özmal araçlarını 50 araca yükseltmiştir.

Araçlarımız son teknolojik ürünlerde FİLOZOF araç takip sistemleri kullanmaktadır. Bu sayede 7 / 24 düzenli olarak araçlarımız müşterilerimiz tarafından da takip edilebilmektedir.

Firmamız 2006 yılında Almanya / D - 41066 Mönchengladbach 'da ilk yurtdışı şubesini açmıştır. Bu ülke ile gelişen ticaret hacmimizle beraber, yapılanmaya ve nakliye yatırımlarına başlanmıştır.

  

Firmamız çalışma hayatına başladığından bu yana, istisaslaşmasını ve tecrübesini askılı tekstil taşımacılığınıda geliştirmiş, Araç parkurumuz askılı taşımacılığına uygun yapılandırılmıştır.

Avrupaya ihracat & İthalat yapan müşterlerin taşımalarını gerçekleştirmektedir. Faaliyetimizin kalitesini sürekli yükselen ivmede tutmamız, Yönetim politikasının önce hizmet kararlılığı, çalışan personelimizin yüksek özveri ile çalışması, zaman içinde müşteri portföyünü geliştirip, sınai ürün ve kuru gıda taşımacılığındada yerini almıştır.

Firmamız yerleşkesi İzmir / Pınarbaşında 12.000 m2 kapalı & açık alan olmak üzere depo & ofis hizmet vermektedir.Yaşadığımız dünyada ticari faaliyetlerin duraksamadan devam eden gelişme seyrine firmamızda her şart altında ayak uydurarak, büyüme ve gelişme seyrini devam ettirmektedir.

Taşımacılık sektöründe, kara nakliye, depo hizmeti ve gümrüklü antrepo hizmeti alanlarında  yelpazesini geliştirmektedir.

Vizyonumuz 

Sektörde Örnek, öncü, güvenilir olmayı ve istikrarla büyümeyi uzun vadede gerçekleştiren Lojistik markası olmak!...
 

Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız. Bunu taahhüt ediyoruz.
 

Değerlerimiz

Tüm faaliyetlerimizi, “müşteri memnuniyeti esastır” zihniyeti taşıyan personelimizle ortak değerlerimiz çerçevesinde, son teknolojiyi kullanarak, topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi ilke edinen, kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir. 

 

 

 DEMİRAKÇA ULUSLARARASI NAKLİYAT

DEMİRAKÇA ULUSLARARASI NAKLİYAT TİC. LTD. ŞTİ.   info@demirakca.com